Vyhledávání


Kontakt


+420 737 351 509

E-mail: natural95@email.cz

Historie

Vznik tohoto jihomoravského seskupení sahá až do let 2006, kdy se Harry domluvil s Férkou (už nehraje), že si dají dohromady kapelu. Slovo dává slovo a po dvou měsících už je hotová základní tvář kapely. Postupem času se v bandě vystřídá nespočet umělců, což vede k téměř současné podobě a od roku 2008 až do roku 2010 hraje kapela pod víceméně stabilním obsazením. Čáru přes rozpočet dělá na konci roku 2010 Danek, kterej se rozhoduje, že už s Naturalem nechce mít nic společnýho a odchází. Po téměř půlročním hledání se však objevuje nový mladý talent a pod heslem "show must go on" se kapela vrací zpět na podia. Čáru přes rozpočet kapela zažila v létě 2011, kdy ji opustil Jarouoš společně s Radimem.


Od samotného začátku se základní myšlenka moc nezměnila. Kapela stále razí heslo, že "co je naše, je prostě dobrý" a skládá neustále novou a novou tvorbu. Jelikož je ale na světě i hodně jiných kvalitních písní, tak se i interpreti z Natural 95 rozhodli udělat pár převzatých kousků, kde vyniká například úžasný pěvecký projev Danči.

Kapela začínala hrát na akcích pod DDM Miroslav, ovšem každý ptáček jenou vyroste a musí vyletět z hnízda. Poté už nic nebránilo tomu shánět si vlastní vystoupení na festivalech, v klubech a všech možných a nemožných zábavách. Párkrát si tito rebelové předskočili i zaběhnutějším kapelám jako například Doga nebo Alkehol.